همزن قلمی مولینکس مدل DD101


توضیحات محصول

همزن قلمی مولینکس مدل DD1011

گوشت‌کوب برقی مدل «DD101141» از دیگر تولیدات باکیفیت، کارآمد و به‌صرفه‌ی «مولینکس» است که با استقبال زیاد مصرف‌کنندگان مواجه شده است.

 

 

 این مدل در واقع نسل جدید همزن قلمی تک کاره مولینکس و با تفاوتی در پایه آن نسبت به مدل DD1001   مولینکس تولید شده است. تفاوت این دو مدل در وجود پایه استیل نسبت به پایه پلاستیکی در مدل DD1001   می باشد. در همزن قلمی مولینکس مدل DD1011 ، با وجود پایه استیل، شما می توانید مواد غذایی داغ را به   راحتی پوره و به اندازه دلخواه درآورید.

 

 

 

این مدل گوشتکوب برقی مولینکس نیز مانند مدل DD1001 دارای قلاب بوده و لذا آویزان کردن آن به دیوار یا کابینت های آشپزخانه، فضا را برای شما مرتب تر و انجام فعالیت را ساده تر می نماید

 

 

  همزن قلمی مولینکس ( گوشتکوب برقی ) مدل DD1011 نیز با دارا بودن یک لیوان استوانه ای شکل و عمیق به    حجم 800 میلی لیتر به شما این امکان را می دهد تا بتوانید انواع مایعات را به کمک پایه آن درون این لیوان       مخلوط نمایید، بدون آنکه نگرانی ای از بابت پاشش مواد به اطراف داشته باشید.البته نباید اسموتی میوه های       نرمی مانند هندوانه، طالبی ، انبه و ... را از قلم انداخت. 

 

 

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. تست ساده از صنعت چاپ، طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. تست سریع ساده، طراحی اساسا برای تست و بررسی مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات  محصول

دستورالعمل

برای مشاهده دستور العمل بین المللی دستگاه روی گزینه زیرکلیک کنید

مشاهده دستورالعمل

نقشه انفجاری

برای مشاهده نقشه انفجاری دستگاه  روی گزینه زیر  کلیک کنید

مشاهده نقشه انفجاری